Firma Profili

Happy Moments; merkezi İstanbul olan, organik cilt bakım yağları alanında faaliyet gösteren bir Türk markasıdır.

Happy Moments, kişisel bakımda kullanılabilen ve hemen her günlük ihtiyaca cevap verebilecek organik esansiyel (uçucu) ve bitkisel cilt bakım yağlarını bünyesinde barındırmaktadır. İlerleyen süreçte ürün yelpazesi daha da genişleyecektir.

Happy Moments olarak biz, ürünlerimizin hiçbirinin paraben ve fenoksietanol, silikon ya da GDO, sentetik renklendirici ya da aroma içermediğini; hayvanlar üzerinde test edilmediğini ve tamamen organik hammaddelerle ve yöntemlerle elde edildiğini garanti etmekteyiz. Bu nedenle ürünlerimiz, çocuklarda da güvenle kullanılabilir.

Happy Moments; Alda Dış Ticaret İnşaat, Gıda ve Turizm Ltd. Şti.’ nin sektöründeki derin bilgi ve tecrübe birikimi ile ülkemiz organik ürünler sektöründe faaliyet göstermekte ve sahip olduğu yüksek kalite standartları, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile kulvarında “en önde gelen” marka olmayı amaçlamaktadır.

Kalite Sistemimiz

Alda İnşaat, Gıda, Turizm ve Ticaret Ltd. Şti., sahip olduğu sürekli yenilenen ve revizyonist yapısı ile her yıl önüne yeni başarı hedefleri koymak suretiyle halihazırda gelişmekte olan ülke ekonomisine katma değeri yüksek ürünler sunarak nitelik ve nicelik bakımından katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Kalite politikamız, hizmet kalitesini ön planda tutarak sürdürülebilir gelişme sağlamak, güncel ihtiyaçlara bağlı olarak ürün ve hizmeti kalite standartlarımızdan ve süreklilikten ödün vermeksizin maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm Happy Moments ürünleri %100 saf (daha ucuz ya da daha kolay elde edilen başka bir yağ ile seyreltilmemiş) ve %100 organik (tümü ECOCERT tarafından sertifikalandırılmış) özellik taşırlar. Bu özellikler ve ayrıca ürünlerimizin kalitesi aşağıdaki kalite belgeleri ile sizlere sunulmaktadır:

Kalite Sertifikası

AR-GE

Happy Moments olarak AR-GE çalışmalarındaki ilkemiz; doğaya saygılı, ekolojik yaşamı teşvik eden, insan sağlığına zarar vermeyen, dolayısıyla tüketicilerimize maksimum faydayı sağlamayı amaçlayan ürün formülasyonlarını ve tasarımlarını geliştirmektir.

Happy Moments olarak biz, bu hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeyi alanında uzman kimyagerler, biyologlar, kimya mühendisleri, eczacılar ve pazarlama uzmanları ile sağlamakta ve sektörde fark yaratmaya devam etmekteyiz.

Doğaya saygılı, ekolojik yaşamı teşvik eden süreçleri kapsayan AR-GE departmanımız, genel olarak aşağıdaki ilkeleri benimsemiştir:

- Müşteri gereksinimlerine dayalı, doğaya saygılı ve sürdürülebilir kalkınmayı esas alan yeni ürün ve süreç geliştirmeye odaklanmak.

- Üniversiteler ve tedarikçilerimiz ile ortak yeni ürün, süreç tasarımı ve optimizasyonu projelerini yürütmek.

Üyeliklerimiz

Ürünlerimiz gibi, şirket misyonumuz da çevre ve doğa bilinci ile organik yaşama destek vermeyi içerir. Bu amaç doğrultusunda, organik yaşamın yaygınlaşması, tanınması ve farkındalık sağlanması için sektörel ve gönüllü çalışmalara destek veriyoruz.
 

Organik Ürün Üreticileri ve Sanayicileri Derneği Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği