Hamileler ve Bebekler İçin İdeal Ürünler

- Happy Moments Tatlı Badem Yağı: Hamilelik ve doğum çatlakları, kısa sürede hızlı kilo alma/verme kaynaklı oluşan cilt çatlakları gibi durumlar için son derece kullanışlıdır. Bu nedenle, hamilelik dönemi boyunca güvenle kullanılabilir.

- Happy Moments Tatlı Badem Yağı: Bebeklerin cilt bakımı için idealdir. Yeni doğan bebeklerin cilt kuruluğu probleminin giderilmesinde ya da genel bebek cilt bakımı olarak, banyo sonrası ya da istenildiği zaman masaj ile tüm cilde uygulanabilir.

- Happy Moments Tatlı Badem Yağı: Göğüs ucu çatlakları, için güvenle kullanılabilir. Ürünümüzün %100 saf tatlı badem yağı olması ve organik tarımdan elde edilmesi nedeniyle hem anne hem de bebek için güvenlidir.

- Happy Moments Tatlı Badem Yağı ve Happy Moments Melez Lavanta Yağı: Yatıştırıcı özelliğie sahip melez lavanta yağı, tatlı badem yağı ile karıştırılarak (2 pompa ölçüsünde avuca sıkılan tatlı badem yağı içine damlatılan 4-5 damla melez lavanta yağı) bebeğin cildine masaj ile uygulanır. Bu karışım bebeğin cildini beslerken, bebeği yatıştırır ve huzurlu hissetmesine yardımcı olur.

Cildinizin İhtiyacı İçin İdeal Ürünler

- Nemini kaybetmiş, kuru ve yıpranmış ciltler için Happy Moments Üzüm Çekirdeği Yağı idealdir. Nem kaybına uğramış ciltleri yumuşatır ve besler. Cilt tarafından kolaylıkla emilir. Oleik, linoleik, palmitik, stearik asitler ve antioksidanlar bakımından oldukça yüksektir. Yapısındaki yüksek antioksidan içeriği ciltte oluşan yaşlanma belirtileri ile mücadelede etkilidir.

- Hassas ve kırılgan ciltler için Happy Moments Kayısı Çekirdeği Yağı idealdir. Nemini kaybetmiş, hassas, solgun görünümlü ve ince ciltler için ideal bir yağ çeşididir. Oleik ve linoleik asit bakımından zengindir ve cilde kolayca nüfuz eder. Zengin doymamış yağ asidi içeriği ve kolay emilim özelliği sayesinde ifade çizgileri, göz çevresi kırışıklıkları ve kaz ayağı oluşumları için idealdir. A, B1, B2, B6 ve E vitaminleri bakımından oldukça zengindir. Zengin vitamin içeriği sayesinde iyi bir cilt koruyucusu, sıkılaştırıcısı ve besleyicisidir.

- Yağlı ve karma ciltler için Happy Moments Jojoba Yağı idealdir. Sebum düzenleyici etkisi sayesinde, cildin nem dengesinin sağlanması ve beslenmesinde son derece etkilidir. Akne ve sivilceye meyilli olan yağlı ya da döküntülü, kuru ve yıpranmış ciltlerin normalizasyonu için kullanışlı olması, bu yağı karma ciltler için de ideal bir seçenek kılar.

- Yıpranmış saçlar için Happy Moments Argan Yağı idealdir. İçeriğindeki yüksek E vitamini ise hücreleri uyararak dokuların yenilenmesini hızlandırır. İçeriği ve sağladığı bu etkiler, bu yağı kuru ve yıpranmış cilt ve saçlar için ve tırnak/el bakımında son derece uygun bir seçim yapar.

Akneli Cilt

- Happy Moments Jojoba Yağı akneli cildi yatıştırmada kullanılabilir. Sebum düzenleyici etkisi sayesinde, cildin nem dengesinin sağlanması ve beslenmesinde son derece etkilidir. Akne ve sivilceye meyilli olan yağlı ya da döküntülü, kuru ve yıpranmış ciltlerin normalizasyonu için kullanışlı olması, bu yağı karma ciltler için de ideal bir seçenek kılar.

- Happy Moments Limon Kabuğu Yağı tonik, tazeleyici ve arındırıcı özelliği ile yağlı cildinizi temizler, bakımını yapar.

- Happy Moments Jojoba Yağı ve Limon Kabuğu Yağı karışımı ile akneli cildin günlük bakımını yapabilirsiniz. 2 pompa ölçüsünde avuca sıkılan Jojoba Yağı içine damlatılan 3-4 damla Limon Kabuğu Yağı ile hazırlanan karışımı, akşamları cildinize uygulayabilirsiniz.

- Happy Moments Çay Ağacı (Tea Tree) Yağı arındırıcı özelliği ile cildi temizleyerek akne oluşumunu önler. Aknelerin üzerine, bir kulak çubuğu ile 1-2 damla noktasal olarak uygulanabilir.

Yazın Cildinizin Bakımı

- Yazın, deniz ve güneşten etkilenen cildimizin bakımı için en sağlıklı seçenek, %100 organik cilt bakım yağlarıdır.

- Nem kaybına uğrayan cildinizi, cilt tipinize göre Happy Moments Jojoba, Kayısı Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği veya Argan Yağı ile besleyebilirsiniz. Özellikle akşamları bu yağları hem yüzünüze hem de tüm vücudunuza uygulayarak bakımını yapabilirsiniz.

- Yıpranan saçlarınıza Happy Moments Argan Yağı ile kür uygulayabilirsiniz. Her gün ya da gün aşırı, saç diplerine ve saç uçlarına masaj yoluyla uygulanan Argan Yağı, en az 20 dakika olmak üzere, tercihen 1 saat saçta bekletilir. Saç, daha sonra organik bir şampuan ile yıkanır.

- Güneşin etkisiyle yağlanan cildinizi, Happy Moments Jojoba Yağı ve Limon Kabuğu Yağı karışımı ile temizleyebilir ve günlük bakımını yapabilirsiniz. 2 pompa ölçüsünde avuca sıkılan Jojoba Yağı içine damlatılan 4-5 damla Lavanta Yağı ile hazırlanan karışımı, akşamları cildinize uygulayabilirsiniz.

Stresli ve Yoğun
Bir Gün

- Organik Happy Moments Esansiyel Yağları, kokuları sayesinde rahatlamanızı sağlayabilir ve dinlenmenize yardımcı olur.

- Happy Moments Tatlı Portakal Yağı, sizin stres ve endişeden uzaklaşmanıza yardım eder. Bir hava yayıcıya konarak kokusundan faydalanabileceğiniz gibi, Tatlı Badem Yağı içine konan birkaç damla Tatlı Portakalı Yağı ile yapacağınız masaj, hem sizi dinginleştirir hem de cildinizi nemlendirir ve besler.

- Happy Moments Melez Lavanta Yağı, yatıştırıcı özelliği ile uykunuzun daha kaliteli olmasına yardımcı olur. Bir hava yayıcıya konarak kokusundan faydalanabileceğiniz gibi, Tatlı Badem Yağı içine konan birkaç damla Lavanta Yağı ile yapacağınız masaj, hem sizi sakinleştirir hem de cildinizi nemlendirir ve arındırır.

- Happy Moments Nane ve Limon Kabuğu Yağları, canlandırıcı ve ferahlatıcı kokularıyla daha enerjik olmanıza yardımcı olur.